(X) Sulje

Eagle Karting - TOP-lista

1Snellman Mikapro light27.887+0.00007.02.2018
2Perlinen Teemuaikuiset27.994+0.10724.02.2018
3Lohi Esaaikuiset28.337+0.45009.02.2018
4Herrala Joonas nuoret28.342+0.45524.02.2018
5Laine Mikkopro heavy28.380+0.493
6Herrala Toniaikuiset28.441+0.55424.02.2018
7Rantonen Villeaikuiset28.502+0.61522.02.2018
8Ampuja Mauripro light28.541+0.65428.02.2018
9Hartonen Jessepro light28.668+0.78121.02.2018
10Talka Eveliinaaikuiset28.719+0.83224.02.2018

Katso koko lista

Formula Center Helsinki - TOP-lista

1Hiltunen Nikonuoret27.952+0.00002.08.2018
2Saarikalle Valtterpro light28.419+0.46702.03.2018
3Koivistoinen Heikki aikuiset28.554+0.60227.02.2018
4Snellman Mikapro light28.625+0.67309.02.2018
5Koivistoinen Hannu aikuiset28.638+0.68627.02.2018
6Laine Mikkopro heavy28.836+0.884
7Vilen Janiaikuiset29.060+1.10802.03.2018
8Alametsä Markuspro heavy29.082+1.13001.03.2018
9Heikkilä Juhaaikuiset29.211+1.25905.04.2018
10Mylläri Henriaikuiset29.251+1.29914.02.2018

Katso koko lista

JIRA Karting - TOP-lista

1Snellman Mikapro light33.242+0.00017.02.2018
2Laine Mikkopro heavy34.120+0.878
3Tossavainen Anttiaikuiset34.161+0.91914.07.2018
4Huttunen Juhoaikuiset34.390+1.14815.04.2018
5Vainikainen Samiaikuiset34.402+1.16017.03.2018
6Iivarinen Akuaikuiset34.578+1.33615.02.2018
7Kinnunen Joonanuoret34.669+1.42725.07.2018
8Huuskonen Kerttunuoret34.704+1.46212.07.2018
9Paulus Akiaikuiset34.762+1.52017.03.2018
10Koistinen Teroaikuiset34.849+1.60704.02.2018

Katso koko lista

Joensuun Karting Center - TOP-lista

1Turunen Mikaaikuiset16.050+0.00001.02.2018
2Snellman Mikapro light16.240+0.19018.02.2018
3Tikka Toniaikuiset16.250+0.20014.02.2018
4Lintunen Jarkkopro heavy16.400+0.35010.04.2018
5Behm Hennapro light16.440+0.39010.04.2018
6Laine Mikkopro heavy16.460+0.410
7Heikkinen Henriaikuiset16.510+0.46001.02.2018
8Pitkänen Antti-pekkaaikuiset16.530+0.48001.04.2018
9Pitkänen Petteriaikuiset16.640+0.59001.04.2018
10Keronen Villepro heavy16.710+0.66011.03.2018

Katso koko lista

Jyväskylä Karting Center - TOP-lista

1Ruuskanen Nuuttipro light26.606+0.00006.02.2018
2Snellman Mikapro light26.608+0.00210.02.2018
3Halmiala Eliaspro light26.680+0.07411.03.2018
4Pitkänen Antti-pekkaaikuiset26.779+0.17325.05.2018
5Pitkänen Petteriaikuiset26.892+0.28619.02.2018
6Korhonen Nettepro light26.968+0.36217.02.2018
7Nurmi Artoaikuiset27.072+0.46604.04.2018
8Laitinen Reijoaikuiset27.101+0.49504.04.2018
9Vihanti Keijoaikuiset27.126+0.52004.04.2018
10Laine Mikkopro heavy27.131+0.525

Katso koko lista

Kart in Club Helsinki - TOP-lista

1Snellman Mikapro light28.678+0.00002.04.2018
2Kortelainen Rasmuspro light28.902+0.22431.03.2018
3Hiltunen Nikonuoret29.200+0.52220.05.2018
4Pitkänen Petteriaikuiset29.388+0.71006.05.2018
5Laihomäki Samipro light29.391+0.71328.04.2018
6Loimakoski Hanspro light29.401+0.72330.03.2018
7Arjotie Danielpro light29.488+0.81002.04.2018
8Papinaho Maunoaikuiset29.507+0.82928.03.2018
9Artamonov Kirillaikuiset29.854+1.17631.03.2018
10Saarinen Einoaikuiset29.895+1.21703.04.2018

Katso koko lista

Kart in Club Oulu - TOP-lista

1Hyrkäs Romeopro light21.334+0.00003.03.2018
2Snellman Mikapro light21.344+0.01024.02.2018
3Laukkanen Juusopro light21.770+0.43624.02.2018
4Keski-petäjä Lasseaikuiset21.785+0.45117.07.2018
5Korhonen Toniaikuiset21.791+0.45725.02.2018
6Kreivi Villeaikuiset22.072+0.73804.03.2018
7Mikkola Oskarinuoret22.082+0.74801.02.2018
8Laine Mikkopro heavy22.134+0.800
9Haaranen Jukka-pekkapro heavy22.152+0.81824.02.2018
10Papinaho Tapioaikuiset22.194+0.86021.02.2018

Katso koko lista

Kart in Club Turku - TOP-lista

1Snellman Mikapro light21.251+0.00028.02.2018
2Laine Mikkopro heavy21.645+0.39431.01.2018
3Vilen Janiaikuiset21.784+0.53301.03.2018
4Renfors Anttipro heavy22.194+0.94309.02.2018
5Rantala Kariaikuiset22.254+1.00311.02.2018
6Hietaniemi Villeaikuiset22.299+1.04807.03.2018
7Nieminen Henriaikuiset22.575+1.32416.02.2018
8Sundvall Toniaikuiset22.761+1.51016.02.2018
9Airio Petriaikuiset23.012+1.76116.02.2018

Katso koko lista

Kouvolan Formula Center - TOP-lista

1Järvinen Eeli pro light16.630+0.00004.04.2018
2Kapiainen Konstapro heavy16.770+0.14011.04.2018
3Hannula Vilipro light16.820+0.19011.04.2018
4Salovaara Juhopro light16.880+0.25004.04.2018
5Snellman Mikapro light16.920+0.29011.02.2018
6Timonen Saarapro light16.950+0.32023.02.2018
7Seppä Antonpro light16.960+0.33007.03.2018
8Jussila Aakeaikuiset16.980+0.35017.02.2018
9Herrala Joonas nuoret17.030+0.40002.05.2018
10Pessala Kauripro light17.040+0.41023.02.2018

Katso koko lista

Lahti Karting Center - TOP-lista

1Snellman Mikapro light26.034+0.00026.04.2018
2Tuunainen Topipro heavy26.308+0.27413.02.2018
3Papinaho Tapioaikuiset26.312+0.27821.02.2018
4Metso Jarnoaikuiset26.324+0.29013.02.2018
5Turunen Valtteriaikuiset26.387+0.35305.05.2018
6Papinaho Maunoaikuiset26.394+0.36021.02.2018
7Salonen Villeaikuiset26.396+0.36227.04.2018
8Suppi Joelaikuiset26.447+0.41327.04.2018
9Purhonen Mikaaikuiset26.473+0.43916.02.2018
10Toivonen Jarnopro heavy26.569+0.53528.02.2018

Katso koko lista

Motorsport Kuopio - TOP-lista

1Smedberg Kimmoaikuiset22.819+0.00011.08.2018
2Vilen Janiaikuiset22.834+0.01510.08.2018
3Halonen Henrinuoret22.911+0.09224.07.2018
4Hakanen Ilaripro heavy22.988+0.16904.08.2018
5Huikuri Karriaikuiset23.043+0.22412.08.2018
6Neijonen Ossiaikuiset23.064+0.24516.08.2018
7Reittu Joonapro heavy23.065+0.24611.09.2018
8Karppinen Lauriaikuiset23.081+0.26229.07.2018
9Vartiainen Rikupro heavy23.108+0.28918.08.2018
10Nikkonen Ismoaikuiset23.128+0.30927.07.2018

Katso koko lista

Powerpark - TOP-lista

1Orrenmaa Jussiaikuiset34.665+0.00020.02.2018
2Kangas Matiasaikuiset34.790+0.12524.03.2018
3Peltola Jussiaikuiset34.935+0.27025.02.2018
4Mäkiniemi Markoaikuiset34.936+0.27117.03.2018
5Jutila Juusoaikuiset34.981+0.31601.03.2018
6Pajunen Janneaikuiset34.986+0.32104.02.2018
7Perttu Jariaikuiset35.039+0.37401.03.2018
8Snellman Mikapro light35.179+0.51425.02.2018
9Myllykoski Kariaikuiset35.524+0.85920.02.2018
10Laine Mikkopro heavy35.694+1.029

Katso koko lista

VM Karting Center - TOP-lista

1Keskitalo Roninuoret39.566+0.00028.02.2018
2Vilo Johanpro heavy39.639+0.07310.04.2018
3Parikka Peteraikuiset39.770+0.20410.04.2018
4Tiihonen Patrikaikuiset39.774+0.20801.05.2018
5Hiltunen Nikonuoret39.826+0.26018.04.2018
6Talik Erikpro heavy39.988+0.42203.04.2018
7Wahlström Martinpro light40.069+0.50328.02.2018
8Artamonov Kirillaikuiset40.306+0.74003.04.2018
9Brander Tonyaikuiset40.453+0.88702.07.2018
10Sormunen Mikapro heavy40.652+1.08612.02.2018

Katso koko lista

Share